
Het is een online training via ZOOM. De NHG is gestopt met scholingen en de scholing wordt nu geregeld via het Trimbos-Instituut met veel docenten vanuit de NHG.
In de huisartsenpraktijk kan belangrijke gezondheidswinst worden behaald door rokers aan te sporen te stoppen met roken. Deze cursus geeft richtlijnen om hen op een effectieve manier te adviseren en te begeleiden. Echt stoppen met roken kan met de juiste hulp.
Het onderwerp vraagt om actieve deelname. De deelnemers werken zowel plenair als in kleine groepen. Aan de hand van filmfragmenten wordt er geoefend met motiverende gespreksvoering. Met andere praktijkmedewerkers wordt gekeken naar de benodigde randvoorwaarden en werkafspraken in de praktijk.
Doelgroep | Praktijkondersteuner, praktijkverpleegkundige, huisarts |
Locatie | Een online training via ZOOM. Je ontvangt van Doktersacademie de inlogcodes. |
Datum en tijd | 27 januari 2021 09.00 - 16.00 uur. Tijdens de dag worden de pauzes afgestemd. |
Prijs | € 140,00 |
Sponsoring | Trimbos-Instituut heeft voor deze training nog een subsidiemogelijkheid waardoor bovengenoemde prijs mogelijk is. |
Accreditatie | ABC1: 7 punten; V&VN: 7 punten; LV POH-GZ: 6 punten; NVvPO: 6 punten; Kabiz: in aanvraag |
Docent | Een docent via het Trimbos-Instituut. |
Wat leer je?
Vooraf | De online training wordt voorafgegaan door een e-learning van 1 uur. Deze e-learning gaat onder andere in op (contra-) indicaties voor medicamenteuze ondersteuning, het onderscheid tussen meeroken en derdehands rook, het beleid bij stoppen met roken tijdens zwangerschap en borstvoeding en de effecten van de e-sigaret. U ontvangt van Doktersacademie een link voor deze e-learning. |
Vooraf | Eigen casuïstiek kun je van tevoren opsturen naar info@doktersacademie.nl |
27 januari 2021 | 8.45 - 9.00 uur digitale ontvangst in ZOOM |
| 9.00 - 16.00 uur online training |
Bij inschrijving gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden. Bij annulering tussen 4 weken en 2 weken voorafgaand aan de cursus brengen wij 50% van de cursuskosten in rekening. Bij annulering binnen 2 weken voorafgaand aan de cursusdatum brengen wij u de volledige cursusprijs in rekening.