Theatervoorstelling - Laat je verrassen en denk om

Inleiding en inhoud                                                                                
 

We moeten steeds méér doen in minder tijd. De huisartsenzorg staat onder druk. Dit komt door meer zorgvraag, vergrijzing, multimorbiditeit en administratie. Toch willen we meer tijd voor de praktijk én de patiënt, maar hoe dan?
Berthold Gunster (van Omdenken) laat ons zien hoe je deze druk niet oplost, maar benut: voor meer ruimte, regie en werkplezier in de praktijk.

Wat levert het je op?

  • Loskomen van vastgeroeste patronen
  • Meer ruimte en rust in de praktijk
  • Anders kijken naar tijd, verwachtingen en het gesprek met de patiënt

Een inspirerend theatercollege waarin Meer Tijd voor de Patiënt een thema is. Voor huisartsen, praktijkmedewerkers en andere medewerkers in de huisartsenzorg,

 Dieetwensen? Mail dit minimaal 3 weken van te voren door naar info@doktersacademie.nl.

 
Details

Doelgroep

Iedereen in de Friese huisartsenzorg en Dokterszorg
De bijeenkomst wordt gezien als werktijd voor medewerkers van Dokterszorg, dus de uren mag je schrijven als ‘tijd voor tijd’. Collega's die geen ‘tijd voor tijd’ kunnen schrijven, mogen de uren declareren.

Datum en tijd

dinsdag 8 september 2026

lopend buffet: 17.30 - 18:45 uur, start lezing 19:00 tot 20.15 uur

Locatie

De Lawei in Drachten

Kosten

€ 25,00  (inclusief lopend buffet en 1 consumptie)     

Spreker

Berthold Gunster

Schrijf je direct in

Bij inschrijving ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Overzicht